á
í
ñ
ü
¡

słownik hiszpańsko-polski

Język hiszpański jest obecnie bardzo modny, wiele osób chce nauczyć się właśnie tego języka. Wiadomo, że nauka języka obcego bez słownika nie jest praktycznie możliwa. Przedstawiamy nasz słownik hiszpańsko-polski, który z powodzeniem zastępuje słowniki wydane w formie książkowej. Nasz słownik gromadzi tysiące haseł w jednym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu i chwila na wpisanie interesującego Cię hasła w wyszukiwarkę. W ten sposób znajdziesz tłumaczenie słówek z języka hiszpańskiego na polski z praktycznie każdej dziedziny. Nasz słownik zawiera także zwroty i wyrażenia oraz wiele specjalistycznych haseł z dziedziny prawa czy medycyny. To jest coś, co wyróżnia nas spośród wielu innych słowników. Z naszą pomocą szybko i sprawnie wykonasz każde tłumaczenie i nauczysz się nowych słów w języku hiszpańskim.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Hiszpański to piękny i jakże trudny język. Uczysz się hiszpańskiego? Dopiero zaczynasz naukę lub jesteś na etapie dopełniania zasobów słownictwa? Na każdym etapie nauki przyda Ci się przygotowany przez nas słownik hiszpańskiego. Poniżej znajduje się alfabetyczny indeks wszystkich wyrażeń w języku hiszpańskim. Wybierz literę, kliknij i poznaj wszystkie słowa wraz z ich tłumaczeniami. Słownik hiszpańsko-polski działa w obie strony, przedstawiając wyrażenia po hiszpańsku, ale także po polsku.

SŁOWNIKI JĘZYKA hiszpańsko-polskiego

słowniki języka hiszpańsko-polskiego

Mały słownik hiszpańsko-polski: 18,022
Wielki słownik hiszpańsko-polski: 55,380
Słownik hiszpańsko-polski HaraldG: 17,817
Słownik uniwersalny hiszpańsko-polski: 8,660
Słownik techniczny hiszpańsko-polski: 40,740
Otwarty słownik hiszpańsko-polski: 28,028