ä
ö
ß
ü

słownik polsko-niemiecki

Znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Język niemiecki stanowi jeden z najpopularniejszych języków w naszym kraju. Jeśli szukasz zatem tłumaczenia wybranego przez Ciebie słowa, nasz słownik polsko-niemiecki jest w tym celu idealny. Dostęp do słownika mają wszyscy użytkownicy Internetu i jest on całkowicie darmowy. Dzięki zgromadzonym w naszej bazie tysiącom haseł możesz poznać tłumaczenie dowolnie wybranego przez Ciebie słowa z języka polskiego na niemiecki. Jest to bardzo przydatne, także w sytuacji, kiedy nie masz pewności, jak się zapisuje dane słowo. Nasz słownik rozwieje wszelkie wątpliwości. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych możesz zawęzić także zakres swoich poszukiwań do konkretnej dziedziny i przeszukać słownik medyczny czy pojęć prawniczych. Jest to znacznym ułatwieniem podczas wykonywania tłumaczeń.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie słownik niemieckiego, który możesz teraz wykorzystać bez żadnych opłat. Jak? Wystarczy, że wybierzesz z poniższej listy literę, która odpowiada szukanemu wyrazowi. To indeks wszystkich słówek w języku niemieckim. Przydatny podczas nauki i poszerzania zasobu słownictwa. Indeks w języku polskim, tłumaczy wyrazy na język niemiecki. Oto clou działania i nasz słownik polski-niemiecki, który udostępniamy dla każdego!

SŁOWNIKI JĘZYKA polsko-niemieckiego

słowniki języka polsko-niemieckiego

Słownik uniwersalny polsko-niemiecki: 8,761
ECTACO słownik polsko-niemiecki: 54,354
Słownik architektury polsko-niemiecki: 5,205
Słownik techniczny polsko-niemiecki: 16,550
Słownik prawniczo handlowy polsko-niemiecki: 35,332
Słownik religii polsko-niemiecki: 4,001
Słownik polityki i dyplomacji polsko-niemiecki: 5,446
Słownik Ekologiczny polsko-niemiecki: 5,147
Polsko-niemiecki słownik z zakresu kontroli finansowo-księgowej z indeksem zawodów i specjalności: 6,189
Słownik nieruchomości polsko-niemiecki: 5,353
Słownik terminów Unii Europejskiej polsko-niemiecki: 8,506
Słownik turystyki polsko-niemiecki: 10,545
Słownik z zakresu kontroli finansowej polsko-niemiecki: 1,115
Nowoczesny słownik polsko-niemiecki: 53,504
Wielki słownik rolniczy polsko-niemiecki: 45,838
Otwarty słownik polsko-niemiecki: 56,223