а
б
в
г
д
е
ё
ж
з
и
й
к
л
м
н
о
п
р
с
т
у
ф
х
ц
ч
ш
щ
ъ
ы
ь
э
ю
я

słownik rosyjsko-polski

Jeśli uczysz się języka rosyjskiego, przedstawiamy słownik rosyjsko-polski najlepszy w sieci. Możesz z niego korzystać zupełnie za darmo. Dzięki naszemu słownikowi bardzo szybko poznasz tłumaczenie wybranego przez Ciebie słowa z języka rosyjskiego na polski. Jest to przydatne podczas odrabiania pracy domowej, przygotowywania się do kolokwium, wykonywania tłumaczeń firmowych czy na własny użytek. Pozawala to także na pogłębienie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem rosyjskim. Nasz słownik zawiera tysiące haseł i podaje tłumaczenie hasła, synonimy oraz wyrażenie i idiomy, dzięki temu masz pewność uzyskane tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski jest jak najbardziej poprawne. Z naszą pomocą nauka języka rosyjskiego i poznawanie nowych słówek i wyrażeń to czysta przyjemność.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski lub z języka rosyjskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Znasz wyrażenie po rosyjsku, ale nie umiesz określić polskiego odpowiednika? Pomożemy, udostępniając słownik rosyjskiego, który został poukładany w wygodny, alfabetyczny indeks. Wystarczy, że wybierzesz literę, klikniesz i znajdziesz szukane wyrażenie. Tak działa słownik rosyjsko-polski, który przedstawiamy na stronie Ling.pl. Korzystaj już teraz z darmowej lingwistycznej pomocy, ucz się rosyjskiego lub korzystaj z pomocy przy redagowaniu dokumentów w tym narzeczu.

SŁOWNIKI JĘZYKA rosyjsko-polskiego

słowniki języka rosyjsko-polskiego

Duży słownik rosyjsko-polski: 15,728
Słownik rosyjsko-polski: 15,728
Słownik terminów ubezpieczeniowych rosyjsko-polski: 6,680
Słownik biznesowy rosyjsko-polski: 34,589
Słownik nieruchomości rosyjsko-polski: 5,403
Słownik środowiska rosyjsko-polski: 4,852
Słownik religii rosyjsko-polski: 4,268
Otwarty słownik rosyjsko-polski: 74,702