ä
ö
ß
ü

słownik niemiecko-polski

Podczas nauki języka niemieckiego można napotkać na wiele problemów z tłumaczeniami. Poznawanie nowych słówek jest niezbędnym elementem nauki. Nasz słownik niemiecko- polski jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a jego obsługa jest wyjątkowo łatwa. Dzięki nam znajdziesz interesujące się słowo lub wyrażanie. Możesz także zawęzić zakres swoich poszukiwań i ograniczyć się do słownika specjalistycznego na przykład z dziedziny prawa, medycyny, nieruchomości czy religii. W błyskawicznym czasie po wpisaniu interesującego Cię hasła otrzymasz dostęp do tłumaczenia słowa z języka niemieckiego na polski oraz do synonimów i zwrotów, wyrażeń z danym słowem. Słownik przyda się podczas odrabiania prac domowych uczniom, studentom, tłumaczom oraz wszystkim, którzy zamierzają się uczyć języka niemieckiego.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Wyruszasz za zachodnią granicę? Twoim celem podróży są Niemcy? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to przyda Ci się słownik niemiecko-polski. Prosty, przejrzysty, wypełniony setkami tysięcy wyrażeń - to właśnie Ling.pl. Zapraszamy do skorzystania z alfabetycznego spisu słów w języku niemieckim. Wybierz literę, a słownik niemieckiego przedstawi swoje najlepsze oblicze, pokazując wykaz słów i ich tłumaczenie. Dzięki nam szybko nauczysz się nowych słówek i lepiej poczujesz się u naszych zachodnich sąsiadów.

SŁOWNIKI JĘZYKA niemiecko-polskiego

słowniki języka niemiecko-polskiego

Słownik uniwersalny niemiecko-polski: 7,949
Niemiecko-polski słownik z zakresu kontroli finansowo-księgowej z indeksem zawodów i specjalności: 4,004
Słownik prawniczo handlowy niemiecko-polski: 36,693
Słownik terminów Unii Europejskiej niemiecko-polski: 8,931
Słownik z zakresu kontroli finansowej niemiecko-polski: 2,984
Słownik techniczny niemiecko-polski: 25,659
Słownik nieruchomości niemiecko-polski: 5,617
Słownik polityki i dyplomacji niemiecko-polski: 5,255
Słownik Ekologiczny niemiecko-polski: 5,417
Słownik religii niemiecko-polski: 4,735
Słownik turystyki niemiecko-polski: 12,680
Wielki słownik rolniczy niemiecko-polski: 67,478
ECTACO słownik niemiecko-polski: 54,354
Nowoczesny słownik niemiecko-polski: 100,852
Słownik architektury niemiecko-polski: 5,925
Otwarty słownik niemiecko-polski: 56,223