а
б
в
г
д
е
ё
ж
з
и
й
к
л
м
н
о
п
р
с
т
у
ф
х
ц
ч
ш
щ
ъ
ы
ь
э
ю
я

słownik polsko-rosyjski

Język rosyjski po wielu latach wraca do łask i wielu ludzi zaczyna naukę właśnie tego języka. Nasz słownik polsko-rosyjski pomoże Ci w szybkiej i efektywnej nauce nowych słówek. Wystarczy, że wybrane przez Ciebie słowo wpiszesz w wyszukiwarkę. Słownik odnajdzie interesujące Cię tłumaczenie. Poza tym poznasz zwroty i wyrażenia z danym słowem. Jest to bardzo ważne i wzbogaca język. Ponadto, klikając na dowolną literę alfabetu, możesz przeszukiwać wszystkie hasła zaczynające się na wybraną przez Ciebie literę. Jest to bardzo ciekawy sposób na naukę języka i może przynieść doskonałe efekty. Wszystko to dostępne jest dla każdego użytkownika naszej strony. Wystarczy dostęp do Internetu, by móc korzystać ze zgromadzonego u nas ogromu wiedzy, tysiąca haseł, zwrotów i wyrażeń w naszej bazie.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski lub z języka rosyjskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Planujesz wyjazd za wschodnią granicę, aby odwiedzić Rosję? Przygotuj się lingwistycznie, aby zrozumieć tamtejsze narzecze i mieszkańców. Pomoże Ci w tym słownik polsko-rosyjski wraz z alfabetycznym indeksem słów. Wybierz literę i ucz się wyrażeń, które pozwolą Ci na lepszą komunikację za granicą. Słownik rosyjskiego czeka, przygotowany przez specjalistów i uporządkowany za pomocą specjalnego indeksu wyrazów. Zapraszamy już teraz do skorzystania z oferty.

SŁOWNIKI JĘZYKA polsko-rosyjskiego

słowniki języka polsko-rosyjskiego

Duży słownik polsko-rosyjski: 16,216
Słownik polsko-rosyjski: 16,202
Słownik terminów ubezpieczeniowych polsko-rosyjski: 6,450
Słownik środowiska polsko-rosyjski: 5,046
Słownik nieruchomości polsko-rosyjski: 5,630
Słownik religii polsko-rosyjski: 4,240
Otwarty słownik polsko-rosyjski: 74,702