é
Ì
Í
Ò
Ó
Ù
Ú

słownik włosko-polski

Jeśli poszukujesz bardzo dobrego słownika włosko-polskiego, to trafiłeś doskonale. Jesteśmy wyjątkowym miejscem w sieci, gdyż nasz słownik gromadzi tysiące haseł i wyrażeń w języku włoskim. Nauka tego coraz bardziej popularnego języka stanie się z naszą pomocą dużo łatwiejsza. Słownik pozwala bardzo szybko znaleźć interesujące Cię tłumaczenie. W naszej bazie znajduje się ogromna ilość haseł. Po wyszukaniu przez Ciebie konkretnego hasła na Twoim ekranie pojawi się tłumaczenie słowa z języka włoskiego na polski oraz wyrażenia i zwroty zawierające dane słowo. Dajemy Ci także możliwość skorzystania ze słowników specjalistycznych. W nich bez problemu odnajdziesz tłumaczenie wybranych przez Ciebie słów z dziedziny medycyny, prawa, techniki czy innych.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język włoski lub z języka włoskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Podróż do Włoch to nie tylko piękne krajobrazy i cudowny klimat, ale także język włoski. Masz braki, szukasz pomocy lub chcesz dowiedzieć się znaczenia kilku słów? Jeżeli tak, słownik włoskiego już czeka, a wraz z nim indeks alfabetycznie poukładanych wyrażeń. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto uczy się nowych słów. Wybierz literę i poznawaj nowe słowa to właśnie oferuje słownik włosko-polski. Prosto łatwo, przyjemne i co najważniejsze - skutecznie. Darmowy słownik Ling.pl już czeka!

SŁOWNIKI JĘZYKA włosko-polskiego

słowniki języka włosko-polskiego

Słownik uniwersalny włosko-polski: 9,897
Słownik architektury włosko-polski: 5,212
Słownik religii włosko-polski: 3,921
Otwarty słownik włosko-polski: 18,520